Jdi na obsah Jdi na menu
 


PGS Zlín - HC Kometa Úvoz 1:2

22. 8. 2009

PGS Zlín - HC Kometa Úvoz  1:2

Tento zápas se hrál netradičně na 2x15 minut a 1x 20 minut (třetí třetina).

První minuta zápasu znamenala vyloučení na obou stranách. Další vyloučení hráče, tentokrát pouze zlínského, za zákrok na Filipa přišlo ve čtvrté minutě zápasu. Filip se následně dostal do několika šancí, ale neproměnil. První gól zápasu padl až v 13. minutě, kdy skóroval Roman - 0:1. Ke konci první třetiny ještě vystřelil Ondra, ale bohužel neúspěšně.

Druhou třetinu zahájil střelou Alex. Zlín ovšem vyrovnal v 17. minutě zápasu - stav 1:1. Ve 24. minutě se do obrovské šance dostal zlínský útočník, ale Jirka v brance střelu zlikvidoval. V následujících minutách byly šance na obou stranách, ale zůstaly neproměněné. I přes nádhernou akci Filipa v 27. minutě, kdy přejel celé hřiště, zůstal stav po druhé třetině nezměněn - 1:1.

Třetí třetina zápasu byla na začátku ve znamení velké aktivity hráčů Zlína. Naši hráči se jen velmi těžce dostávali do útočného pásma soupeře. V 37. minutě zápasu si trenér našeho týmu vzal time out, a nutno říci, že v naší nepříliš početné sestavě přišel vhod. Za několik desítek vteřin naši zvýšili konto na 1:2 střelou Ondry, po nahrávce Filipa. Těsné vítězství si naši hráči v závěru pohlídali držením puku v útočném pásmu, čímž znemožnili soupeři hrát power play.