Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kometa Úvoz - Pelhřimov 4:0

6. 12. 2008

 

Třetiny: 1 : 0,2 : 0,1 : 0
Střely: 29 : 17
Vyloučení: 3 : 5 Využití: 1 : 0 V oslabení: 0:0

 

Branky: Heinrich 2,Svoboda,Bednář

 

Sestava :

Stráský/Navrátil
Rafaj,Mudrych M. - Kousal,Kolář
Štěrba,Kunst,Pípa - Mudrych A.,Heinrich,Malý -  
Krejčiřík,Zelinka,Svoboda - Bednář

 

Pelhřimov odjel s prázdnou!!!

Majda Malá

 
Nemoc nedovolila do zápasu proti týmu z Pelhřimova nastoupit Lukáši Karmazínovi i Zemánkovi, ale tým posílil o několik třeťáků, včetně gólmana Patrika Navrátila a nám se tak naskytla možnost vidět na svojí střídačce dva gólmany, což je nevídané J.
Prvních pět minut bylo zcela v naší režii, a to přesto že byl ve čtvrté minutě odeslán na trestnou lavici Viktor Kousal za podražení. Do šancí se dostali Alex a Mára Mudrychovi a v oslabení to v útočném pásmu roztočili Aleš Heinrich s Ondrou Kunstem. Následně musel Vilda předvést několik dobrých zákroků, jenže Ondra Kunst si vynutil faul a přesilovku využil už po devíti sekundách Alex Svoboda, když dostal do brány puk, který před sebe vyrazil gólman hostů po střele Aleše Heinricha od modré – 1:0. Do konce první třetiny se ještě o gól pokoušeli Ondra Kunst, Martin Štěrba a Tomáš Pípa, když kombinovali v útočném pásmu, ale červené světlo se do koce první třetiny už nerozsvítilo.
Hned v úvodu druhé třetiny předvedl parádní kousek Aleš Heinrich, kdy ujel a byl hákován, ale nerozhodil ho ani následný pád, hned byl zpátky na nohou a pěknou střelou trefil spojnici pelhřimovské brány. Minutu nato rozjel krásnou akci Alex Mudrych, která byla nakonec díky zakončení Roman Bednáře gólová – 2:0. Pelhřimov se snažil o rychlou odpověď, jenže tenhle pokus schoval Vilda v lapačce a naopak před bránu hostů se dostal opět Aleš Heinrich a bekhendovou střelou mezi betony zvýšil na 3:0. Potom již oba brankáři vše pochytali a do kabin se tak šlo za stavu 3:0 pro nás.
Začátek třetí třetiny, stejně jako té druhé, patřil Aleši Heinrichovi, který ve druhé minutě zvýšil blafákem na 4:0 a hned nato mohl zvýšit Mára Krejčiřík, který se dostal k odraženému puku před bránou, ale tahle střela skončila pod betonem pelhřimovského gólmana. V polovině třetí třetiny si jel Vilda odpočnout na střídačku a možnost zachytat si tak dostal Patrik Navrátil. V bráně převedl několik pěkných zákroků a protože všechny následné šance zůstaly neproměněny, mohli jsme slavit vítězství 4:0.